Журі та глядачі під час фіналу Євробачення 2018 оцінили виступ ... у 758 балів (... від журі кожної з країн та .. від телеглядачів).

Пісня переможця Євробачення 2018: текст

Пісня переможця Євробачення 2018: переклад

Виступ переможця Євробачення 2018...: відео

Фінал Євробачення 2018 відбувся у португальському Лісабоні 12 травня. У фіналі за першість змагалися 26 учасників. 20 фіналістів визначилися за результатами голосування у двох півфіналах, які відбулися 8 та 10 травня. Ще 5 учасників (Іспанія, Італія, Великобританія, Німеччина, Франція) виступили одразу у фіналі на правах країн-засновниць конкурсу. Португалія потрапила одразу в фінал як країна-господар.

У 2018 році Португалія вперше приймає шоу завдяки минулорічній перемозі свого учасника Сальвадора Собрала, який став тріумфатором конкурсу в Києві. Всього в конкурсі пісні Євробачення 2018 взяли участь 43 країни, в тому числі Австралія, розташована далеко від Європи, але при цьому країна отримала спеціальний дозвіл від організаційного комітету. Також на конкурс повернулася Росія, яка в минулому році відмовилася брати участь в конкурсі в Києві через скандал з російської представницею Юлією Самойловою. Україну на конкурсі представляв співак MELOVIN з піснею "Under The Ladder", який посів ... місце.

Фінал Євробачення 2018: результати голосування