Цікаві деталі виступу французької виконавиці повідомив Ігор Осташ – посол України в Лівані. Він наголосив, що цього року наша країна відзначилась не тільки феєричним виступом гурту Go_A.

Дивіться також "Судді знову відзначились": Go_A зайняли друге місце у глядацькому голосуванні Євробачення

Чуттєвий виступ Франції

Ігор Осташ поділився, що французька співачка Барбара Праві виконала зворушливу пісню Voilà, яка є ремінісценцією творчості Едіт Піаф. Багато хто зауважив схожість між цією композицією та вальсу Піаф Padam, padam, адже він став лейтмотивом для виступу Праві.

Цю пісню написав для Едіт Піаф у 1951 році композитор Норберт Гланцберг. Це була третя його пісня, написана для "паризького горобчика" після Sophie (1948) та Il fait bon t'aimer (1950),
– написав посол.

Норберт Гланцберг народився у жовтні 1910 року в Україні – у Рогатині. Тоді його називали Натаном. Однак сім'я хлопчика переїхала до Німеччини наступного року. Вже 1941 він познайомився з Едіт Піаф.

"Ось так мелодія, написана народженим у Рогатині Натаном Гланцбергом, надихнула одну з найяскравіших зірок цьогорічного Євробачення!" – підсумував Осташ.

Євробачення-2021 фінал – дивіться відео: Франція Барбара Праві – Voilà

Франція на Євробаченні-2021

  • Зазначимо, учасниця з Франції захопила глядачів Євробачення-2021 мінімалістичною постановкою, так само як і представник Швейцарії. В її виступі не було декорацій чи балету, лише гра світла та потужний вокал.
  • Сама зірка наголосила: "Було дуже важливо, щоб центральними моментами сценографії були мій спосіб інтерпретації пісні, мої жести, моє обличчя".
  • Барбара Праві отримала 2 місце в грандіозному фіналі конкурсу, як і передбачали букмекери. Вона набрала 499 балів від глядачів та суддів.