Після відсторонення від королівських обов'язків Меган Маркл та принц Гаррі не зможуть використовувати кошти з суверенного гранта. На новому етапі життя подружжю доведеться забезпечувати родину самостійно. Завбачлива дружина вже визначилася з галуззю для самореалізації, яка приноситиме дохід в родину.

Читайте також: Королівський "мегзіт": мережа вибухнула курйозними мемами з принцом Гаррі та Меган Маркл

За інформацією видання The Sun, Меган Маркл планує налагодити співпрацю з французьким модним будинком Givenchy. Її пов'язує тривала дружба з креативним директором бренду Клер Вейт Келлер.

Саме вона виступила дизайнером весільної сукні герцогині й отримала з рук Меган Маркл статуетку премії The Fashion Awards 2018 та звання найкращої британської дизайнерки жіночого одягу.

Меган дуже тісно пов'язана з модною індустрією, і є багато відомих брендів, які хотіли б співпрацювати з нею. З брендом Givenchy у герцогиня вже вела активні переговори. Деякі з майбутніх угод оцінюються в мільйони фунтів стерлінгів,
– повідомили інсайдери.


Весілля принца Гаррі й Меган Маркл | Getty Images

Зацікавленість Меган Маркл у модній індустрії важко не помітити. Минулого року вона ставала запрошеним редактором британського глянцю Vogue. Тоді герцогиня Сассекська взяла для вересневого номера інтерв'ю у Мішель Обами і особисто брала участь в зйомках обкладинки.

Згодом Меган презентувала капсульну колекцію офісного одягу Smart Works, яку створила спільно з іменитими брендами. Ця колекція була спрямована на підтримку жінок.