Напередодні дня народження Кейт Міддлтон герцоги Сассекські зробили "сюрприз" для королівських родичів. Принц Гаррі та Меган Маркл публічно оголосили, що вирішили відокремитись від королівської родини. Водночас вони хочуть надалі допомагати організаціям, де є патронами, а також започаткувати власний благодійний проєкт. Окрім цього, Гаррі та Меган планують жити на дві країни, тому не зможуть брати участь у всіх запланованих заходах Єлизавети ІІ.

Цікаво: Меган Маркл повернулась в Канаду, залишивши принца Гаррі в Лондоні

На це вже встигли відреагувати представники Її Величності. Вони не приховують, що внук Єлизавети ІІ приймав рішення без її поради, тому наразі з герцогами Сассекськими розпочались перемовини, а королева прагне допомогти їм вирішити цю непросту ситуацію. Водночас інсайдери запевняють: принц Гаррі та Меган Маркл неабияк засмутили 93-річну родичку.

Та поки весь світ ошелешений від новин про британську королівську родину, мережу вже засипали курйозними мемами. До глузування долучились навіть зірки. Так, акторка Емі Шумер опублікувала курйозний знімок з чоловіком Крісом Фішером.

Ми з Крісом офіційно складаємо з себе королівські обов'язки і цінуємо вашу підтримку,
– написала Емі Шумер під фото.

Не менш глузливою була карикатура для нового випуску The New York Post. Заяву принца Гаррі та Меган Маркл порівняли з брекзітом, тому у твіттері навіть з'явився новий хештег з мемами "Мегзіт" (#Megxit). Автори картинки показали, як вони побачили життя герцогів Сассекських без грошей, відрахованих з податків британців.