Зірка "Жіночого кварталу" була дуже засмучена тим, що так швидко мусить покинути проєкт. Та схоже, вона вже частково реабілітується після важкої травми й повертається до роботи.

Цікаво Прекрасна подорож і скинуті кілограми, – Фагот прокоментував виліт з "Танців з зірками"

Анастасія Оруджова вийшла на сцену

Днями артистка взяла участь у зйомках концерту "Жіночого кварталу". Вона вийшла на сцену у яскравому образі – стильному костюмі кольору фуксії. Однак з'явилась перед публікою на милицях.

Та це зовсім не вплинуло на номер Анастасії. Вона виступила з гумористичним монологом про сварки між чоловіками й жінками та отримала бурхливі оплески від глядачів у відповідь.

Поки що Оруджова не може активно рухатися, а тому брати участь у сценках чи танцях. Ймовірно, від рухливих виступів їй доведеться відмовитися на довгий час.

Що відомо про травму Оруджової

  • На репетиціях до першого прямого ефіру "Танців з зірками" гумористка порвала зв'язку. Через травму коліна лікарі радили дівчині відмовитися від виходу на паркет.
  • Все-таки Анастасія станцювала з партнером джайв у першому випуску проєкту. Але після цього її терміново прооперували. Реабілітація, ймовірно, триватиме близько 8 місяців.
  • Учасниця була змушена покинути "Танці з зірками". Вона відреагувала на виліт дуже емоційно. Однак Анастасію Оруджову замінила її колега – Олександра Машлятіна.