Американська модель та підприємиця Кортні Кардашян здивувала шанувальників новим інстаграм-сторіз. Вона опублікувала уривок ролика з росії.

До слова Радіють, коли вибухає, – Джамала розповіла про знайомих у Криму

Кортні Кардашян сумує за кремлем

Підприємиця показала в інстаграмі відео Красної площі в зимову пору. В ролику видно кремль, Собор Василія Блаженного, ялинки, сніг та різдвяні прикраси.


Скриншот з інстаграм-сторіз Кортні Кардашян

Зірка опублікувала ці кадри без контексту, тому незрозуміло, що вона хотіла цим сказати. До того ж вона ніяк не пояснила свій вчинок опісля.

У мережі вже реагують на це відео Кортні. Одна з користувачок написала у твітері: "Що за дурня? Росія щодня вбиває людей в Україні. І ти репостиш це лайно? Красна площа? Серйозно? Ти настільки тупа?".

Скандал з Робертом Дауні-молодшим

  • Кортні Кардашян вже друга світова знаменитість за тиждень, яка потрапляє у скандал через захоплення росією. Тому наражає себе на критику та хейт, адже світ категорично не підтримує окупантів та країн-агресорів.
  • Буквально кілька днів тому Роберта Дауні-молодшого побачили на відпочинку у Сен-Тропе. Найбільше привернули увагу його шкарпетки з написом "росія". Цей "продукт" був створений російським дизайнером Рубчинським у колаборації з Adidas.
  • Актор не висловлювався щодо нападу росії на Україну, втім, таким чином він однаково підтримав російське виробництво. Шанувальники присоромили Дауні-молодшого, але він ніяк не відреагував на хейт.