У своєму профілі зірка залишила кілька спокусливих фото, на яких демонструє своє тіло. Поміто, що через рік тіло після пологів прийшло в норму і тепер вона сміливо бере участь у різних сексуальних фотосесіях.

До слова Кайлі Дженнер похизувалась апетитними формами у крихітній білизні: пікантне фото

Спокуслива Ешлі Грем

На одній із ним вона позувала у ванні, примірявши трисики з високою посадкою та зручний топ бежевого кольору. Її волосся було замотане у білий рушник, а обличчя – ледь підкреслене макіяжем. Ймовірно, Ешлі Грем фотографувалась для якоїсь реклами або ж глянцю, імпровізуючи спа-процедури у себе вдома. Жінка виглядала усміхненою та щасливою.

Для перегляду усіх фото гортайте праворуч:

Примітно, що для фотосесії модель зробила депіляцію під пахвами, оскільки на її попередніх фото можна побачити неголені зони під руками. Зірки часто вдаються до таких спекуляцій, адже так толерують думку, що жінки не повинні голити тіло, якщо вони цього не хочуть.

Для перегляду усіх фото гортайте праворуч:

Коментатори під цією публікацією поділились на два табори: ті, хто за відвертість, і ті, кому не до вподоби розкутість Ешлі:

  • "Ви відновлюєте волосся під пахвами? Ти чудова!!!"
  • "Тепер я хочу купити плаття з цього матеріалу, спасибі, що спонукали мене знову його одягнути. Я вже багато років обмежуюся штанами і шортами".
  • "Ти мені так сильно подобаєшся. Але що хорошого в неголених пахвах, мені може пояснити хоч одна жінка? Ви вважаєте це гарним?"
  • "Ешлі, ну навіщо? Поголи ж пахви! Вони ж мають неприємний запах, коли їх не голиш. Така красива, а пахви неголені".