Люди тиждень чекали на появу немовляти під стінами лікарні

Люди, зокрема й журналісти, буквально поселилися під стінами лікарні. І гості з-за кордону, і місцеві, затамувавши подих, чекали до останнього.

Я з Австрії, мій готель тут неподалік. Ось уже 6 днів як я в Лондоні, чекаю на пологи. Сьогодні я мушу від’їжджати, і якраз сьогодні Кейт прибула в лікарню. Дуже сподіваюся, що я дочекаюся народження дитини, - розповідає туристка з Австрії Ґабріель Хаас.

Світ побачив принца наступного ж дня після пологів

Наступного ж дня після пологів герцог та герцогиня Кембриджські вийшли поспілкуватися з журналістами й показати світу свого первістка. Натовп зустрів принца аплодисментами та радісними вигуками.

Це була перша поява на публіці правнука королеви Єлизавети.

Коли він підросте, я розповім йому, що він трохи запізнився з народженням. Я знаю, як довго ви на це чекали, тепер, коли це сталося, і ви, друзі, і вся лікарня можете повернутися до звичного життя, – розповідає герцог Кембриджський Вільям

Коли настане час і малюк зійде на престол, він буде королем Георгом VII

Коли настане час і малюк зійде на престол, він буде відомий як король Георг Сьомий. Тоді як принц Чарльз, перший у черзі, стане Карлом Третім, а принц Вільям – Вільгельмом П’ятим.

Те, що малюка нарекли саме Джорджем, кажуть історики, це передовсім данина теперішній королеві Єлизаветі Другій. Король Георг Шостий був її батьком, а Александра – її друге ім’я.

Британську королівську родину вітав увесь світ

Луї, між тим, – це четверте ім’я принца Вільяма. Зі щасливою подією британську королівську родину вітав увесь світ. Одним із перших зі зворушливою промовою виступив прем’єр-міністр Великобританії Девід Кемерон.

Уся Великобританія, всі країни співдружності бажають королівській парі усіляких благ. Це важливий момент у житті нашої нації, однак передовсім це важливий момент у подружньому житті люблячих батьків, які тепер мають прекрасного сина, – говорить прем’єр-міністр Великобританії Девід Кемерон.

Оригінальний подарунок - костюмчик з написом "З Ізраїлю з любов’ю"

Мабуть, найоригінальнішим з усіх президентів став глава Ізраїлю Шимон Перес. Окрім вітальної листівки, він презентував малюку ще й костюмчик у національних біло-блакитних кольорах з написом "З Ізраїлю з любов’ю".

А от Англіканська церква опублікувала текст спеціальної молитви з нагоди народження спадкоємця британської корони. Однак поза сумнівом найбільше раділи люди, які зібралися біля Букінгемського палацу – лондонської резиденції британських монархів.

Народження принца поповнило казну на $800 млн, – Brand Finance

Поки вщухає ейфорія, пов’язана з народженням принца, фінансисти підраховують прибутки від поповнення в королівській сім’ї. Британське агентство "Бренд Файненс" нарахувало близько п’ятисот двадцяти одного мільйона фунтів або восьмисот мільйонів доларів. Найбільші заробітки вже традиційно пов’язані з продажем сувенірної продукції.

Одне слово, народження маленького Джорджа – подія виключно позитивна, як не крути.