Виконавиця ONUKA (Ната Жижченко), як і багато інших зірок, перед Новим роком вирішила підбити власні підсумки. Здебільшого вони стосувались нових викликів для людства та для неї як матері, проте вона сприймає це як належне і йде далі. Про це вона розповіла у своєму інстаграм-профілі.

До слова Тіна Кароль, Дзідзьо та Олег Винник: де святкуватимуть Новий рік українські зірки

Роздуми ONUKA про COVID-19

На думку артистки, слова "складний, тривожний, новий" найбільш вдало опишуть 2020 рік.

Ще у січні всі переживали за Китай, вже у березні стався всесвітній локдаун і почали з'являтись конспіраційні теорії, а восени у нас, все ж, не залишилось питань і стало зрозуміло, що COVID-19 тотально захопив світ і змінив його назавжди,
– написала Жижченко.

За словами ONUKA, хвороба показала усім, наскільки усі є вразлими та незахищеними незважаючи на технології та медицину. "Ця тотальна безпорадність вразила і викривила глобальну свідомість", – константувала вона.

Про власні виклики ONUKA у 2020-му

Артистка зізналась, що найбільшим викликом для неї було те, що потрібно залишатися стійкою і зібраною.

"Довелось навчитись поєднувати кілька режимів: підтримувати близьких друзів, у яких сталось багато горя, займатися творчістю і бути мамою. Я справді пишаюсь, що я все ж таки не випала з життя, що я залишаюся в ресурсі, що я змогла поєднати те, що здавалося багатьом непоєднуваним", – розповіла Жижченко.

ONUKA
ONUKA з чоловіком The Maneken і сином / Instagram / @onukaofficial

Жінка переконана, що 2020 рік запам'ятається всім як початок нової комплексної епохи, а також рік тотальних розчарувань. Проте, на її думку, "таким є життя, таким ми його сприймаємо і йдемо далі".