2020 рік для знаменитостей став по-справжньому особливим. Довелося скасувати сотні виступів, що є неабияким випробуванням для співаків. Навіть у новорічну ніч більшість виконавців залишаться вдома, повідомляє tsn.ua. Де саме святкуватимуть Новий рік Тіна Кароль, Монатік, Дзідзьо, Олег Винник та інші – читайте далі.

Читайте також Дружина Григорія Решетника розповіла про новорічну метушню: ранки синів і приїзд рідних

Як українські зірки святкуватимуть Новий рік

Тіна Кароль

Творча кар'єра Тіни Кароль триває вже 15 років. За цей час вона жодного разу не святкувала Новий рік з сім'єю чи друзями. Артистка постійно працювала, за ніч виступала на декількох концертах. Виконавиця зізналася, що почувається дивно, адже вперше за ці роки святкуватиме вдома. Проте Тіна радіє, що в новорічну ніч буде з рідними.

Alyona Alyona

Реперка Alyona Alyona одна з небагатьох українських артистів, які не часто зустрічають Новий рік на сцені. Виконавиця поділилася, що до карантину святкувала у різних містах України. Цього року дівчина відправиться до рідної Баришівки. Alyona Alyona розповіла, що це буде затишне святкування біля каміна у душевній компанії. Для святкування готують цілий сценарій, тому буде весело.

Дзідзьо

Артист зазначив, що наразі планує поїхати у рідні Бортники, проте якщо з'явиться пропозиція працювати, то погодиться. Дзідзьо зазначає, що він не бачить проблеми у тому, де і з ким зустрічати Новий рік, тому з радістю відсвяткує його, як з рідними, так і на сцені.

Олег Винник

Співак поділився, що не втрачає надії зустріти Новий рік на сцені. Проте, якщо роботи все-таки не буде, він із задоволенням буде святкувати вдома, в колі рідних людей.

Монатік

Мультиартист Монатік також хотів би попрацювати у новорічну ніч, але цього року пандемія коронавірусу диктує свої правила. Співак наголосив, що у будь-якому випадку він буде щасливий, адже святкування із сім'єю – це чудово.

KAZKA та гурт "Без Обмежень"

Солістка гурту KAZKA Олександра Заріцька та лідер "Без Обмежень" Сергій Танчинець зустрінуть Новий рік на сцені. Виступи у новорічну ніч – це велике щастя для кожного артиста, особливо цього року.

Де святкуватимуть Новий рік українські зірки: дивіться відео онлайн