Популярний письменник Стівен Кінг, який активно підтримує Україну, теж не зміг пропустити останні новини про переворот у Росії. Він відреагував у своєму Твітері.

До теми "Це почалося, бо Козловський пішов у ЗСУ": зірки кумедно реагують на заколот Пригожина у Росії

На його думку, Путін сам у цьому винен.

Путін посіяв вітер. Тепер він має пожинати буревій. Слава Україні!,
– написав Стівен Кінг.

Нагадаємо, що Стівен Кінг відкрито підтримує Україну від початку повномасштабного вторгнення Росії. Зокрема, на початку війни письменник висловив підтримку, одягнувшись у символічну футболку. На ній було написано гасло I stand with Ukraine.

А в квітні Стівен закликав світову спільноту частіше згадувати про війну в Україні. У своїх соцмережах письменник написав символічний допис на підтримку України.

До теми Наступні 24 години для Путіна будуть критичними, – CNN

Що відомо про переворот у Росії: коротко

  • Розпочалось все зі заяви Пригожина про те, що, мовляв, за вказівкою Кремля були атаковані тилові позиції вагнерівців. Згодом він уточнив, що братимуть участь у військових діях близько 25 тисяч бойовиків.
  • З реакцією на це не забарився президент Росії Владімір Путін. У своєму терміновому зверненні він почав нарікати, що "і так живемо у важкі часи, проти нас Захід", а тут якісь "особи" ставлять свої амбіції вище.
  • Активні бойові дії розгортаються у Воронезькій області – на трасі в цьому регіоні, що веде до Москви.
  • Російські ЗМІ повідомляють, що на околицях Москви буцімто риють окопи й стоять БТР. Крім того, колони вагнерівців рухаються в бік Москви, захоплюючи населені пункти та нові території.