Українська співачка Тоня Матвієнко розповіла про стосунки з дорослою донькою. Вона зізналась, що в один момент відносини значно погіршились.

Цікаво Зберегти кожен момент, – дружина Віктора Павліка знялась у зворушливій фотосесії з сином

Тоня Матвієнко про стосунки з донькою

За словами виконавиці, зірка не могла приділяти достатньо часу Уляні тоді, коли потрапила на вокальний конкурс "Голос країни".

"Це був 2011 рік, я потрапила на шоу "Голос країни", уже була три роки розлучена зі своїм чоловіком. І мені довелося обирати – тоді на першому місці була професія, концерти, шоу. І мені не вистачало часу на Уляну. Та сім'я її підтримала, сім'я чоловіка, і навіть дійшло до того, що Уляна сказала: "Я йду від тебе, буду жити в тата", – зізналась Тоня Матвієнко.

Тоді знаменитості здалось, що комунікація з донькою втрачена. Але все стало налагоджуватися тоді, коли Тоня завагітніла вдруге.

Я можу сказати, що втратила тоді Уляну. Вона взагалі майже перестала зі мною спілкуватися. Тоді була трагедія в моєму житті. Зараз усе добре. Вона повернулася до мене жити, коли дізналася, що я в положенні й стану вдруге мамою,
– зазначила Тоня Матвієнко.


Тоня Матвієнко з доньками / Фото з інстаграму Тоні Матвієнко

Перша донька Тоні Матвієнко

  • Українська співачка завагітніла вперше доволі рано – у 16 років, а мамою стала у 17. Вона народила Уляну від бойфренда, який був старший від Тоні на 6 років. Тоді Тоня Матвієнко також була змушена вийти за нього заміж.
  • Співачка розповідала, що її рідні по-різному реагували на ранню вагітність. Мама, Ніна Матвієнко, була дуже рада почути таку новину, тоді як батько був обурений. Він викрикнув доньці "догулялась", але потім заспокоївся та обійняв.
  • Навесні минулого року Тоня Матвієнко знялась у вишуканій фотосесії з двома доньками. Вона постала на обкладинці Viva! з 5-річною Ніною та 22-річною Уляною.