Переможниця 8 сезону "Холостяка" Іванна Гончарук у липні 2021 року вийшла заміж. Тепер вона поділилась новою приголомшливою новиною.

До слова Можливо, досі кохає, – фіналіст "Холостячки" про почуття Злати Огнєвіч до Задворного

Переможниця "Холостяка" вагітна первістком

Іванна Гончарук опублікувала зворушливе відео, на якому позувала разом з чоловіком. Вона зняла короткий ролик перед дзеркалом, де постала у стильному образі.

Дівчина одягнула білосніжні спортивні штани, молочне худі та яскраво-червону шапку, доповнивши look сонцезахисними окулярами. Іванна підняла вбрання так, щоб продемонструвати округлий живіт.

Учасниця романтичного реаліті-шоу ніяк не коментує новину та не ділиться жодними деталями.

Життя Іванни Гончарук після завершення "Холостяка-8"

  • Модель брала участь у сезоні, коли головним героєм був співак Рожден Анусі. У фіналі він обрав Іванну, однак подальші стосунки поза камерами у пари не склалися.
  • Дівчина зізнавалась, що після участі в шоу їй було доволі некомфортно через увагу шанувальників. Тому вона відправилась в Туреччину з подругами, щоб відновитися. Потім вона почала зустрічатися з Павлом Забокрицьким.
  • 18 липня 2021 року Іванна Гончарук вийшла заміж. Весілля було парним (також одружилися друзі пари) і пройшло у містечку Сігнагі, що в Грузії.