Пандемія коронавірусу внесла значні корективи у плани світового шоу-бізнесу. Довелося скасувати культурні події, в тому числі й Євробачення. Представники різних країн, які мали виступати на сцені конкурсу цього року, залишаються вдома, адже здоров'я – понад усе. Організатори вирішили познайомити глядачів із композиціями, які музиканти готували для Євробачення-2020 та провели серію онлайн-концертів.

Читайте також Польща показала кадри з палаючого Майдану на Євробаченні-2020: відео

Під час віртуального шоу "Євробачення: Європа запалює світло" виступив переможець Євробачення-2019 Дункан Лоренс, який виконав зворушливу композицію Someone Else.

Він постав перед камерами серед світла ліхтарів, граючи на фортепіано. Така атмосфера додала виступу Дункана особливого шарму. І вкотре показала, що навіть в такий тривожний час, як наше сьогодення, коли, здавалося б, світ огорнула темрява, з'являються промінчики світла, які символізують надію на щасливе майбутнє.

Світлинами онлайн-виступу Лоренс поділився на особистій сторінці в інстаграмі, а також їх опублікували на офіційному акаунті пісенного конкурсу.

Дивіться виступ Дункана Лоренса на шоу "Євробачення: Європа запалює світло": відео