Конкурс Євробачення-2020 цьогоріч вперше відбувся у нетрадиційному форматі, а саме – онлайн, оскільки пандемія коронавірусу внесла власні корективи в організацію заходу. 12 травня було презентовано перше онлайн-шоу, а 14 травня – друге. Вже у суботу 16 травня на прихильників конкурсу чекає чимало сюрпризів, втім. переможця вони зможуть обрати лише наступного року.

До теми Онлайн-концерт Євробачення-2020: де і коли дивитися

Незважаючи на це, музична подія презентувала усі архівні відео з учасниками в тому порядку, які було попередньо узгоджено як на реальний конкурс в Роттердамі, Нідерланди. Одним з учасників другого онлайн-шоу стала Польща. Виконавиця Alicja у своїй пісні Empires співає про швидкоплинні зміни, як все навколо горить і як валяться імперії. Символічно у кліпі польської зірки можна побачити кадри з української Революції гідності, що відбулась спочатку через непідписання угоди про асоціацію з Євросоюзом, а згодом – через повалення режиму тодішнього Президента України Віктора Януковича.

Палаючі барикади, протестувальники і пожежні машини на центральних вулицях Києва – все це повернуло українських глядачів у спогади семирічної давності. Пропонуємо і вам переглянути відеокліп від учасниці Євробачення-2020 з Польщі.

Alicja – Empires: дивитись відео онлайн