Олена Зеленська рідко спілкується з журналістами та попри посаду першої леді України прагне залишатися в тіні чоловіка та уникає публічності. Однак для журналу "НВ" вона дала велике інтерв'ю, в якому розповіла про перші успіхи на державному рівні та офіційні зустрічі. Вперше Олена Зеленська зізналась, які закордонні візити запам'ятались їй найбільше.

Читайте також Олена Зеленська дала перше у році інтерв'ю та прикрасила обкладинку журналу: фото

Олена Зеленська про пам'ятні офіційні візити

Перша леді України, яка часто супроводжувала президента Володимира Зеленського під час іноземних поїздок, наголосила, що найбільше враження на неї справили візити до Ватикану та Лондона. У Ватикан подружжя прибуло в лютому 2020 року для аудієнції з Папою Римським.

Папа Римський – велика людина, мені дуже імпонує його життєва позиція. Він добра і щира людина. І хоча моє особисте спілкування з ним було не таким довгим, як у президента, наприклад, але все одно залишило дуже приємне враження,
– наголосила Олена Зеленська.

Крім того, першій леді запам'яталась зустріч з принцом Вільямом і Кейт Міддлтон, яка відбулась у жовтні цього року. Українське президентське подружжя зустрілось з представниками британської монархії в Букінгемському палаці.

Це була приємна розмова двох сімейних пар, яка, звичайно ж, була і про політику, але вийшло дуже тепло. Мені здається, ми всі вчотирьох отримали від неї однакове задоволення,
– поділилась Зеленська.

Вона додала, що навряд чи мала б колись привід і можливість зустрітися з цими людьми особисто, тому по-особливому ставиться до цих візитів. Олена Зеленська зауважила, що приємне враження на неї справила перша леді Франції Бріджит Макрон, з якою вона мала довгу розмову. Тривалість їхнього діалогу втричі перевищила регламентований час.

"Вона давала мені дуже багато суто жіночих порад – як із цим жити, як не переживати, як приділяти увагу сім'ї та чоловікові, не дивитися на обмеження, ходити в кіно, на концерти. Я намагаюся дотримуватися її порад. По-людськи дуже тепле спілкування вийшло. Вона чудова жінка, є чого в неї повчитися", – зізналась перша леді України.