Відомо, що візит Володимира та Олени Зеленських триватиме 7-8 жовтня, в рамках якого вони зустрінуться з королівським подружжям герцогів Кембриджських, а також з прем'єр-міністром Великої Британїі Борисом Джонсоном. Президент України у Лондоні планує провести зустрічі з владою і підписати договір про вільну торгівлю між Україною та Великою Британією після Brexit, повідомляє 24 канал.

Варто згадати Олена Зеленська продемонструвала елегантний образ на візиті в Австрії: фото

Аудієнція Зеленських відбулась у Букінгемському палаці. Там герцоги Кембриджські зустрілись з українським президентським подружжям. Про це стало відомо на твіттер-сторінці представників Кейт Міддлтон та принца Вільяма. Варто додати, що це перша зустріч королівських нащадків з президентом України та його дружиною, а також перша аудієнція, яку принц Вільям і його дружина дали в палаці з часу початку карантину. Відомо, що на час своєї відсутності у Букінгемському палаці королева Єлизавета II делегувала онукові і його дружині свої повноваження, відтак саме вони прийняли Володимира та Олену Зеленських у розкішному тронному залі.


Офіційна зустріч герцогів Кембриджських та подружжя Зеленських / Twitter / @The Duke and Duchess of Cambridge

На зустріч Кейт Міддлтон одягнула чарівну блакитну сукню довжиною "за коліна" з поясом, що підкреслював талію. Свій образ вона завершила туфлями-човниками на підборах бежевого кольору та дорогоцінною підвіскою на шиї із синім каменем. Олена Зеленська у свою чергу одягнула костюм молочного кольору українського дизайнера six brend, що складався із спідниці міді та блузи з тонким коричневим поясом. У схожому образі жінка була на офіційному візиті в Австрії. Для завершення елегантного образу стилісти першої леді підібрали туфлі на невисоких підборах коричневого кольору та крихітний клатч такого ж відтінку. Принц Вільям та Володимир Зеленський обрали чорні класичні костюми з білими сорочками та краватками.

До слова У блакитній сукні: Кейт Міддлтон підкорила бездоганним образом – фото

"Чудова родина, молоді та щирі люди. Зустріч, що запам'ятається!" – написала Олена Зеленська у своєму інстаграмі.

Для перегляду усіх фотографій гортайте праворуч:

"Людські контакти завжди найважливіші для країн. Дружня зустріч і розмова з герцогами Кембриджськими у Букінгемському палаці. Україна та Велика Британія розділяють бачення щодо багатьох питань. Попереду – плідна співпраця та успішні проекти", – йдеться у твіттер-дописі Володимира Зеленського.

Як повідомив Володимир Зеленський у коментарі 24 каналу, на зустрічі з герцогами Кембриджськими він планував обговорити питання інфраструктури для психологічної реабілітації військових, якій у Великій Британії надають величезного значення. Президент України зазначив, що вирішення такого питання є одним з пріоритетних в Україні та сподівається отримати підтримку зі сторони запрошеної країни.

Крім того, під час аудієнції принц Вільям і Володимир Зеленський обговорили екологічні ініціативи, двосторонню взаємодію з питань гендерної, соціальної рівності та протидії домашньому насильству. Не оминули увагою й необхідність координації країн для подолання пандемії коронавірусу й забезпечення рівного доступу держав до вакцини в разі її розробки.

Президент України Володимир Зеленський запросив герцогів Кембриджських відвідати Україну з візитом.

Відео аудієнції Зеленських у Букінгемському палаці: