У соцмережі одразу почалися дискусії щодо спалахів у Києві. Серед головних здогадок – НЛО та падіння метеорита. Зірки теж не втрималися та поділилися мемами щодо цього. 24 Канал зібрав у добірку реакції українських артистів.

До теми Чи було падіння метеорита: у Держкосмосі відповіли, чому стався таємничий спалах над Києвом

Як зірки відреагували на спалахи в Києві

Зірки у соцмережах поділилися власними думками та поширили кілька найсмішніших мемів. Більшість з них стосується позаземних істот НЛО. Воно й не дивно, адже цей спалах не був пов'язаний з ракетними або дроновими атаками.

Зокрема, співачка Надя Дорофєєва поширила жарт про те, нібито Повітряни сили України знищили НЛО над Києвом.


Реакція Наді Дорофєєвої на спалахи в Києві / Фото з її інстаграм-сторіс

Телеведучий Григорій Решетник пожартував, що чекає на НЛО, бо вони домовилися, щоб наступний сезон "Холостяка" знімали в космосі. Він запостив фото, нібито виглядає на прибульців.


Реакція Григорія Решетника на спалахи в Києві / Фото з його інстаграм-сторіс

Його дружина Христина пожартувала, що українській військові зустрічають прибульців та просять, щоб ті сказали слово "паляниця". Цей же мем запостив і зірковий шеф-кухар Ектор Хіменес-Браво.


Реакція Христини Решетник на спалахи в Києві / Фото з її інстаграм-сторіс

Акторка Наталка Денисенко, у якої чоловік воює на передовій, теж поділилася з підписникам найулюбленішим мемом щодо спалахів у Києві. На світлині нібито прибульці запитують, чому українці не здивовані НЛО, на що вони відповідають, що це ті скоро здивуються.


Реакція Наталки Денисенко на спалахи в Києві / Фото з її інстаграм-сторіс

Співак Володимир Дантес також відреагував на спалахи в Києві. Він зазначив, що його повеселило те, як українці трошки об*сралися, але вже 70% з них зробили меми на цю тему.


Реакція Володимира Дантеса на спалахи в Києві / Фото з його інстаграм-сторіс

Співак Артем Пивоваров пожартував, що він не причетний до падіння метеорита в Києві. Він поділився з підписниками фото спалахів та зазначив, що про цю новину чули вже всі.


Реакція Артема Пивоварова на спалахи в Києві / Фото з його інстаграм-сторіс

Акторка Анна Салівачнук поширила кадри зі спалахами та наголосила, що "українці готові вже до всього, навіть до НЛО".


Реакція Анни Саліванчук на спалахи в Києві / Фото з її інстаграм-сторіс

Не пропустіть Меми створювали зі швидкістю світла: як українці відреагували на яскраві спалахи у Києві

Що відомо про падіння небесного тіла у Києві

  • Метеорит впав у столиці України близько 22:00. Невдовзі після цього у Київській ОВА підтвердили, що у небі виявили повітряну ціль, а в столиці та області оголосили повітряну тривогу.
  • Метеорит був не єдиним припущенням причини яскравого спалаху у небі Києва. Голова КМВА Сергій Попко написав, що це могло бути падіння супутника NASA. Однак речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат відповів, що не може це підтвердити.
  • Цікаво, що спалах у Києві співпав з очікуваним падінням супутника RHESSI. Однак в освітній проєкт Alpha Centauri відзначили, що супутник не міг впасти над Україною, адже його траєкторія руху була зовсім іншою.
  • Згодом у Державному космічному агентстві прокоментували, що саме трапилось на Київщині. Там заявили про високоенергетичну акустичну подію, що, ймовірно, пов'язано із входом космічного тіла в щільні шари атмосфери. За даними агенства, ймовірно, спалах було спричинено падінням метеорита з потоку Лірид.