Знаменитий британський музикант, якого називають "хрещеним батьком металу", повідомив про завершення гастрольної кар'єри. Оззі Осборн зізнався, що ділитися такими речами – найскладніше.

Читайте також Spice Girls знову разом: гурт може виступити на коронації Чарльза III – чи буде Вікторія Бекхем

Оззі Осборн йде зі сцени

Музикант згадав, що 4 роки тому в лютому він впав та пошкодив хребет. Попри довге та всеможливе лікування йому не вдалося повернути ту фізичну форму, яка дозволила б продовжити гастролювати.

Моєю єдиною метою відтоді було повернутися на сцену. Мій співочий голос у порядку. Однак після трьох операцій, лікування стовбуровими клітинами, нескінченних сеансів фізіотерапії і зовсім недавно новаторського лікування кібернікою (HAL) моє тіло все ще фізично слабке,
– заявив Оззі Осборн.


Оззі Осборн / Фото з інстаграму артиста

Рокер повідомив, що йде зі сцени й не зможе фізично виступати з концертами в Європі та Британії. Утім, його команда працює над думками, чи міг би він виступати без переїздів з міста до міста.

"З чистою совістю я дійшов висновку, що фізично не в змозі виступати з моїми майбутніми концертами в Європі та Британії. Я не можу здійснити необхідну подорож. Ніколи б я не подумав, що мої гастрольні дні закінчаться таким чином. Моя команда наразі вигадує ідеї, де я зможу виступати, не переїжджаючи з міста до міста і з країни до країни".

Осборн подякував родині, друзям, гурту, команді і шанувальникам за підтримку та відданість: "Ви дали мені життя, про яке я ніколи не мріяв. Я люблю всіх вас".

Хвороби Осборна та його підтримка України

  • Оззі Осборн зізнавався, що страждає через хворобу Паркінсона, що була спричинена травмою спини та шиї. У 2020 році він скаржився на нестерпний біль та розповідав, що відчуває холод та оніміння в кінцівках.
  • Рок-легенда не лише припинив виступи, але й перестав часто з'являтися на публіці. У листопаді 2022 року його помітили в Беверлі-Хіллз, де він показався сивий і мав у руках тростину.
  • Попри проблеми зі здоров'ям, Оззі Осборн підтримує Україну. Він з дружиною був готовий прийняти українських біженців, а у вересні випустив платівку Patient Number 9 в кольорах українського прапора. Виручені кошти Осборн пообіцяв віддати благодійній організації.