Місцями O.Torvald звучить відверто дивакувато, а місцями – серйозно та лірично. Щоб розібратися, про що ж співає гурт, який представить Україну на Євробаченні-2017, ми (не без задоволення) прослухали всі альбоми та сингли, щоб знайти найцікавіші цитати.

Тож читайте і вмикайте голосніше – так звучить українське Євробачення!

Читайте про інших учасників Євробачення-2017 у спецпроекті сайту "24": Євробачення-2017: хто боротиметься за перемогу в Києві

ти Є (з однойменного альбому, 2014)

Альбом "Ти Є" – суттєво вирізняється від трьох попередніх альбомів. Від місцями беззмістовного поп-панку і "угару" музиканти доросли до іншого рівня – так O.Torvald зайняв свою нішу в українській рок-музиці.

Працювати над альбомом допомагав фронтмент гурту "Бумбокс" Андрій Хливнюк.

"В українській музиці з’явилася ще одна платівка, яку я особисто рекомендував би послухати кожному. Адже це нова, дійсно класна та цікава українська рок-музика", – так говорить про альбом Хливнюк.

Мені начхати байдуже
На тих, хто цей бруд на нас ллє.
Аргументів, вагомих підстав,
Я іншої не чекав,
Ти Є!

Віскі і шоколад (альбом "Примат", 2012)

Ми кохалися тричі, вчетверте не зміг,
Я спустився по сходах, ти стрибнула з вікна.

Хочеться лише додати: вживайте алкоголь з розумом. А виходячи з тексту цієї пісні – кохайтеся теж з розумом :)

Радіомережі (альбом "В тобі", 2011)

Тисячі людей, ти самотня теж
Чуєш голос мій з радіомереж
Може серед них ти мене знайдеш

Ця пісня стала саудтреком не до однієї історії кохання. Особливо, коли вас розділяють кілометри, а в 2011 році не було смартфонів, скайпів і faceboоk’ів. От і доводилось слухати рідний голос в трубці і, засинаючи, слухати O.Torvald і, скоріше за все, – розглядати візерунки на коврах.

Одна (альбом "Примат", 2012)

А цей текст пісні можна сміливо називати дивним. Уявляєте собі оголену самотню дівчину, яка не спала вже рік і бродить поміж п'яних каштанів? А от Галич собі уявив, і вийшло це в нього гарно, погодьтесь.

Тільки вночі одна,
Хочеш кричи – вільна,
Закриті всі вікна,
Одна.
Вже майже рік без сна
І між собою війна,
Ходиш оголена
Одна.

Бий (Україна) (альбом "Примат", 2012)

Вона красива та всередині смертельно хвора,
Не бліда, а сіра від такої ж маси.
Дихає так важко від грошей і брудних заторів,
Терпить все, вдягнув із посмішкою маску.

Якщо зауважити, що інша назва композиції – "Україна", то слухаючи пісню – постає вже не образ смертельно хворої і змученої жінки, а образ нашої країни. Сумно розуміти, що за п'ять років після написання пісні до заторів та корупції додалася ще війна.

Читайте також: Євробачення-2017: все, що треба знати про конкурс

Ані Лорак (альбом "O.Torvald", 2008)

Що може бути романтичніше за зізнання у коханні в пісні? Так, напевно, думав Галич, коли писав цю пісню.

Я зберу свою команду,
Напишу про тебе пісню,
Віднесу на радіо, почуєш ти.
Зрозумієш ти нарешті, я кохаю тебе сильно
І вже ти тепер пиши мені листи.

Зібрати команду вдалося, написати когорту відомих хітів – теж. Цікаво тільки, чи написала Ані Лорак лист у відповідь? :)

Час (Time), 2017

Саме пісня O.Torvald "Time" принесла перемогу музикантам на національному відборі Євробачення-2017, і саме її почує вся Європа із головної сцени пісенного конкурсу.

"Пісня про те, що час – єдине, що не можна повернути. Неможливо прожити двічі одну й ту саму мить, варто цінувати кожну хвилину, яку ти проживаєш разом зі своїми рідними, близькими, друзями. Пам’ятати й поважати минуле чи мріяти про майбутнє – важливо, та відчувати цінність життя прямо зараз – найголовніше. Цінність часу неможливо перебільшити. Варто кожен день говорити дружині, що любиш її, дзвонити батькам, знаходити час для дитини, робити свою справу, боротися за свободу своєї країни. Невідкладно. Тут і зараз. Не втрачаючи час", – так розповідає про пісню "Time" Женя Галич.

Just listen
Take a look around
Stop missing
The things you haven’t found
You will realize
There’s no common ground
There’s no compromise
Between the time and sound.

А от виступ O.Torvald у фіналі нацвідбору вже переглянули понад мільйона користувачів!

Это всё (альбом "Ти Є", 2014)

Пісня "Это всё" і кліп на неї – це гарний приклад того, як виросли музиканти із текстів про "не кіпішуй уй". Ця пісня не про розлуку, а навіть скоріш не стільки про розлуку, як знову ж таки про час. Про минуле, яке повинне лишитись в минулому.

Читайте також: 10 найкращих пісень О.Torvald, які варто почути

"Цей твір (кліп на пісню "Это всё", – "24") гостро-соціальної спрямованості. Я завжди намагаюся знайти інший сенс в очевидних речах, тому в нашому кліпі так багато кадрів, де головними героями є радянська архітектура і мистецтво. "Не возвращай это все" – здається дуже актуальною фразою сьогодні", – так розповідає режисер кліпу Анна Копилова.

Рваные раны, наполнены льдом,
в ушах океаны, с раскрашенным дном,
холодный по венам, тебя унесет,
соври всем изменам.
И не возвращай это всё, не возвращай это всё.

Кліп – гарне поєднання радянської осені та якоїсь особливої естетики спальних районів.

Наші люди всюди (2016)

Однойменний альбом гурт O.Torvald презентував у червні 2016 року. З туром у підтримку альбому музиканти обкатали 22 українських міста. Саме так з'явилася сім'я #нашілюдивсюди – це ціла армія прихильників по всій країні.

"Цей альбом дався нелегко тому, що ніхто із нас ніколи не грав таку музику раніше. Ми експериментували із звучанням, додали елементи електроніки, навчились витискати із інструментів саме те, що звучить всередині нас", – так згадує про роботу над альбомом Женя Галич.

Хей, друг, що сталося з нами?
Де все те, що будували роками?
Ночі і дні, зйомні квартири
Кайф навесні, твої рок-кумири,
І ті, хто назавжди змінили нас…

Пісня надзвичайно проста і незамислувата. Але своєю простотою вона і підкуповує. Ця пісня про кожного і для кожного. Знову ж таки – про час і можливості, які не повернеш. І про те, що кожний день – по-особливому важливий.

Читайте також: Представник України на Євробаченні-2017: 10 маловідомих фактів про O.Torvald

Ким би ви не були, чим би не займалися, яку б музику не слухали, яку музику би не грали – наші люди скрізь. Цінуйте кожен момент свого життя, відчувайте його і людей навколо. Цей кліп про вас і для вас,
– говорить Галич.

Нас двоє (альбом "В тобі", 2011)

А саме так звучить кохання. Кажуть, коли воно стукає у двері, то розум тікає через вікно. А як ще інакше пояснити такий текст? :)

Твої локони рукою,
Нас двоє,
Лиш торкнусь і назавжди
Небо, космос, під луною
Нас двоє,
Тільки вирушай туди,
Де нас двоє!

там, де Я (альбом "Ти Є", 2014)

Уявіть собі світ із бетонних коробок, які в один момент виявляються крихкими, наче папір. Уявіть собі світ, який в один момент може перемолоти м’ясорубка до невпізнаваності. Уявіть собі світ, коли зникне ваша кохана/коханий. Саме так звучить ця композиція O.Torvald.

Я був далеко, навіть там,
Де моляться своїм катам.
Де не існує слова біль,
Де не чекають свої хвиль.
Але там, де я,
Там не існує тебе.

24 Канал – національний медіапартнер Євробачення-2017