Зірка стрічки "Батько" Ентоні Гопкінс не з'явився на Оскарі-2021 ані особисто, ані віртуально. Його статуетку за найкращу чоловічу роль отримав Хоакін Фенікс. Хоч і без нагороди в руках, голлівудська знаменитість записав зворушливе відео поблизу батьківського дому в Уельсі та зізнався, що навіть не сподівався на черговий тріумф.

Варто знати Переможці Оскара-2021: список лауреатів престижної премії

Доброго ранку, я тут, на своїй батьківщині в Уельсі, і в 83 роки я не очікував отримати цю нагороду. Я справді не очікував, я дуже вдячний Академії,
– висловився Ентоні Гопкінс.

Він подякував режисерам і продюсерам драми "Батько", за роль у якій отримав Оскар, дружині Стеллі та родині. Зірка віддав шану покійному Чедвіку Боузману, який посмертно був номінований у категорії "Найкращий актор". Ентоні Гопкінс підкреслив, що його колегу "забрали у нас занадто рано".

Цікаво Ентоні Гопкінс – найкращий актор року: за що йому вручили Оскар-2021

Що відомо про тріумф Ентоні Гопкінса

  • Ентоні Гопкінс став найкращим актором премії Оскар вже вдруге. Першу золоту статуетку він отримав ще 1992 року за роль серійного вбивці у фільмі "Мовчання ягнят".
  • Уже після церемонії нагородження представник актора повідомив, що він мав долучитися до заходу дистанційно, однак спав, коли його оголосили переможцем. Про те, що він володар Оскара-2021, Ентоні Гопкінс дізнався о 4 ранку, коли його розбудив товариш.