У середу, 26 вересня, в Монте-Карло відбувся вечір на захист Світового океану. Благодійний вечір організував принц Альберт ІІ, запросивши знаменитостей до розкішного оперного театру. Серед елегантних гостей гала-вечору журналісти помітили співачку Кеті Перрі та її нареченого актора Орландо Блума.

Читайте також: Кеті Перрі покепкувала в мережі з сідниць коханого Блума

Зірка "Піратів Карибського моря" вбрав класичний чорний костюм з метеликом. А от Кеті Перрі сяяла біля свого коханого у скромній вечірній сукні з блискучими рукавами. До вбрання артистка підібрала взуття на стійких підборах. Обидвоє зіроку щасливо посміхались перед камерами, демонструючи ідилію.

Варто зазначити, що перший вихід на червону доріжку пари після оголошення про відновлення стосунків. Відтак західні ЗМІ в один голос заявляють, що цього разу Кеті та Орландо вийшли на новий рівень своїх відносин та налаштовані побудувати міцну сім'ю.

Нагадаємо, що Орландо Блум та Кеті Перрі почали зустрічатись ще у 2016 році. Згодом у лютому 2017 року пара оголосила про розрив. Вже у серпні знаменитості відвідали концерт Еда Ширана, під час якого щасливо позували для селфі з прихильниками. А у квітні ЗМІ вибухнули інформацією: закохані зірки вирішили одружитись. З того часу пара під час побачень кілька разів потрапляла на очі папараці.