Представниця на Євробаченні 2018 SuRie, яка представляла Велику Британію, опинилась в епіцентрі неприємного конфузу. Під час її виступу в фіналі конкурсу на сцену вибіг невідомий чоловік. Нападник забрав мікрофон у вокалістки та прокричав "нацисти з британських медіа, ми вимагаємо свободу". За лічені секунди охорона забрала чоловіка, а співачка продовжила виступ.

Читайте також: Євробачення 2018: мережу зірвали коментарі щодо виступу фаворитки конкурсу Елені Фурейри

Представники Євробачення 2018 запропонували зірці ще раз виконати свою конкурсну пісню, однак вона відмовилась це робити. Організатори конкурсу вирішили публічно перепросити за прикре непорозуміння.

Організатори конкурсу шкодують з приводу вторгнення, яке сталося під час виступу учасниці з Великої Британії у гранд-фіналі конкурсу "Євробачення-2018" у Лісабоні. Чоловік наразі перебуває у поліції. Команді Великої Британії було запропоновано виступити знову, але вона вирішила цього не робити, бо надзвичайно пишається виступом співачки і вважає пропозицію абсолютно непотрібною,
– написали представники Євробачення 2018.

У ЗМІ з'явилась інформація, що це не вперше нападник вдирався на світські заходи. Зокрема, мова йде про його вторгнення на вручення британської телевізійної премії National Television Awards.