На офіційному сайті конкурсу днями було оприлюднено список імен членів журі із 43 країн, до якого увійшло 215 представників музичної індустрії. Щодо України, то майбутніх конкурсантів Євробачення-2018 судитимуть такі виконавці як Христина Соловій, ALLOISE, музичний продюсер Віталій Климов, радіоведучий Денис Жупник та музикант Артур Данієлян.

Читайте також: Організатори Євробачення-2018 змінили схему оцінювання конкурсантів: деталі

Що цікаво, наймолодшим членом журі став представник з Естонії – 16 років, в той час як найстаршим став представник журі з Хорватії – 74 роки. Середній вік членів журі становить 40,8 років, а щодо гендерного поділу, то судитимуть конкурсантів 102 члени журі жіночої статі і 113 – чоловічої. 10 представників країн, які стали членами журі цього року, раніше брали участь в конкурсі Євробачення як учасники.

Читайте також: Фанати MELOVIN провели його на Євробачення: яскраві фото

Варто знати, що підсумки конкурсу "Євробачення-2018" буде визначено шляхом глядацького голосування, а також групою експертного журі кожної із 43 країн-учасниць. Робота журі в кожній країні ретельно перевіряється нотаріусом, а незалежні спостерігачі EBU від PwC залишають за собою право здійснювати несподівані візити до журі, щоб голосування проводилося відповідно до правил "Євробачення".

Нагадаємо, цього року Євробачення почнеться 8 травня у Лісабоні. За прогнозами букмекерів цьогоріч перемогти у конкурсі має шанси представниця Ізраїлю Нетта Барзілай з піснею "Toy". Україну цьогоріч на конкурсі представить MELOVIN. Співак виступить у другому півфіналі, який відбудеться 10 травня.