На своїй сторінці в Instagram Полякова розмістила фото, на якому зображена з Білоцерківською та Невзоровим. Раніше вона висловилася про цинічне інтерв’ю Ані Лорак.

До теми Люблю, – Оля Полякова зворушливо звернулась до морпіха Діанова у його день народження

Як розповіла Полякова, разом з росіянами вона провела благодійну вечерю, під час якої збирали гроші на допомогу Україні:

Благодійна вечеря у Ніки Білоцерківської з приводу виходу книги Олександра Невзорова "Походження геніальності і фашизму". Зібрано грошей на дві карети швидкої допомоги для парамедиків!,
– повідомила Полякова.

Поруч з нею помітно і блогерку, фотографиню Соню Плакидюк.


Полякова та Плакидюк на фото з "хорошими росіянами" / Фото з інстаграму

Втім, далеко не всі співачки оцінили такий жест доброї волі від російських опозиціонера та журналістки. У коментарях українці висловили своє обурення:

  • "Хороших росіян не було і не буде! Запам'ятайте це назавжди!",
  • "Сам факт – їхня національність: це уже привід не мати з ними нічого спільного. Я б навіть не дихала з ними одним повітрям",
  • "Хороших" серед росіян немає! Війна триває, і не важливо, яким способом вони хочуть змити нашу кров зі своїх рук… от слів немає від цього вчинку".
  • “Який жах! Для чого ви тягнете "хароших руських" нам в інфопростір?”.
  • “В той час, коли одна Тіна Кароль видаляє свій кліп, випадково дізнавшись, що серед його творців є декілька росіян, інша співачка – радісно позує на камеру та відпочиває в компанії росіян і, я впевнена, не бачить нічого огидного в цьому".
  • "Скільки вже можна принижуватися... Губи не болять російські черевики цілувати?".

Була приголомшена цією новиною і журналістка Аліна Доротюк. У своїх соцмережах вона розмістила пост, у якому також наголосила, що "хороших росіян" не існує.

Днями я побачила купу сторіз з лазурного узбережжя Франції, де українська співачка Оля Полякова і відома фотографиня Соня Плакидюк весело спочатку готують, потім проводять так само весело час в компанії так званих "хароших росіян" – Олександра Невзорова (який проповідував ідею фашизму і був одним із авторів нової ідеології для путіна) і Ніки Білоцерківської (якій Полякова закликала дати українське громадянство),
– заявила вона.

Що з цими росіянами не так? За словами Доротюк, Невзоров типу чистосердечно визнав свої помилки і покаявся, а Білоцерківська – готова прихистити у себе чи не всю українську біженську еліту. Але, на її думку, вони просто бояться санкцій.


Доротюк розповіла про фото з Поляковою та Плакидюк / Скриншот посту

Що відомо про Невзорова та Білоцерківську

  • Нагадаємо, що стосовно Олександра Невзорова – у 2012 році, під час президентських виборів в Росії, журналіст агітував за путіна і навіть був його довіреною особою.
  • Та з початком повномасштабної війни Росії проти України повністю стояв на боці українських військ та інтересів. 3 червня 2022 року Невзоров повідомив, що він та його дружина Лідія отримали українське громадянство. У лютому цього року у Росії Невзорова засудили до 8 років колонії.
  • Водночас Ніка Білоцерківська на початку повномасштабного вторгнення Росії до України засудила дії Путіна. За висловлювання та дії на неї завели справу за так звану "дискредитацію російської армії".
  • Також у червні минулого року майно Білоцерківської в Росії арештували. У лютому цього року стало відомо, що Білоцерківську засудили до дев'яти років в'язниці через антивоєнну позицію.