Українська знаменитість зазначає, що з народженням сина почала уважніше придивлятись до анімаційних стрічок, оскільки вони неабияк впливають на дитячу свідомість. Вона і вирішила створити український саундтрек для нового мультфільму.

Читайте також: Настю Каменських звинуватили в плагіаті: несподівані подробиці

"Справжній гімн для тих, хто любить це життя як я", – прокоментувала прем’єру пісні "Дивовижне життя" Оля у своєму Instagram. Вона також провела розіграш пари квитків на прем'єру мультфільму "Смолфут".

Оля Цибульська – "Дивовижне життя": дивитись відео онлайн

Варто додати, що новий мультфільм "Смолфут" від Warner Bros. Pictures розповідає про поселення єті, яке живе високо в засніжених горах. З року в рік протягом віків вони переповідали легенди про маленьких та огидних істот – смулфутів (людей), що живуть внизу на схилах гір. У такі історії вірили хіба що дітлахи, аби ті не наважувались спуститись до підніжжя гір і були більш слухняни. Однак єті на ім’я Міго вирішив піти у розвідку і на власні очі побачити, чи справді існують людські створіння, про яких ходять легенди. Режисерами нової мультиплікаційної картини стали Кері Кіркпатрік та Джейсон Рейсіг.

Смолфут 2018: дивитись відео онлайн

Нагадаємо, що створення власних саундтреків для анімаційних дитячих стрічок стало хорошою традицією для українського шоу-бізнесу. Цього року таку практику вже мав дует виконавців "Время и Стекло", які створили ліричний хіт "До зірок" для мультфільму "Викрадена принцеса". На такий експеримент вирішив піти і Олег Винник, який заспівав пісню "Дай мені помріяти" для "Зачарованого принца".