День народження дітей – завжди особливе свято. Зокрема, у цей день найщасливішими є батьки, адже вони ніби вкотре проживають ті неймовірні емоції, які відчували, коли вперше взяли на руки свою кровинку. Так, в уродини сина Оля Цибульська привітала його на особистій сторінці в інстаграмі, поділившись радісною подією з багатотисячною аудиторією підписників.

Читайте також На Різдво святкуємо появу нашого хлопчика: Оля Цибульська розповіла про важливе зимове свято

Оля Цибульська привітала сина з днем народження

У дописі артистка поширила відео та фото, де показала маленького синочка. Нестор спав на грудях у найріднішої, ніжно усміхаючись. А потім вона тримала його на руках, позувала у спільній фотосесії і отримувала шалене задоволення від кожної миті материнства.

Син – найцінніший подарунок у житті знаменитості. Вона не приховує безмежну любов до первістка і наголошує, що він справжній чоловік.

"Як думаєш, на кого більше схожий Нестор: на тата чи на мене? Синочку, з днем народження! Годину писала зворушливе повідомлення під цими фото і видалила. Справжній чоловік надихає тільки на посмішку і любов. Ти справжній. Філософія – це "жувати соплі". На неї немає часу. Чоловік не пояснює свої фіаско. Він шукає новий досвід і вершини. Живи. Світи. Будь здровий і щасливий. Ми – мама і тато, завжди з тобою і за тебе. 6 років – це вже дуже серйозно. Все, як ти любиш", – написала в публікації Цибульська.

Для перегляду фото гортайте праворуч