Оля Цибульська обожнює зимові традиції. Тепер колядки та інші різдвяні пісні вчить і її син Нестор, який народився саме в цей час. Ексклюзивно для "Нового каналу" артистка розповіла, що, проживаючи на Західній Україні вона дуже звикла до гучних і щирих святкувань, а, коли переїхала до столиці, їй дуже не вистачало тієї атмосфери.

Читайте також Купив мене на Новий рік: Оля Цибульська розповіла про несподіваний подарунок коханого

Оля Цибульська про різдвяні традиції та свята

"Колядки – то перший гонорар кожної дитини. Коли я переїхала жити до столиці, кілька років не могла звикнути, що сусіди не знають одне одного й не ходять у гості на коляду. Ми вдома завжди співаємо всією родиною. Колядки – це спогад про дитинство і про диво, яке народжується разом із Вифлеємською зіркою. Треба гріти її в серці цілий рік", – поділилася Оля

Проте згодом Різдво для виконавиця стало ще важливішим. Напередодні цього чудово свята, 6 січня, на світ з'явився синочок знаменитості – Нестор. Це один із найбільш значущих моментів у її житті.

"Моє Різдво – найяскравіше, бо 6 січня народився наш син Нестор. Тому на Святвечір ми святкуємо появу цього крутого хлопчика. Чоловік ще в пологовому запропонував традиційно на Різдво зустрічати лелеку. Та поки що мені вдається домовитись з цим птахом, аби ще трохи зачекав", – розповіла Цибульська.


Оля Цибульська з сином / Фото Пресслужба

Цибульська про сина Нестора

Запальна співачка поділилася, що її син росте музикантом. У його арсеналі є майже всі музичні інструменти. Деякі з них іграшкові, а деякі – справжні. Наприклад, цього року хлопчик замовив у подарунок святому Миколаю професійний синтезатор YAMAHA, який, звісно, в нього з'явився. Тепер вдома у співачки ще більше концертів. Нестор навіть сам пише музику та пісні: і українською, і англійською. А ще часто допомагає мамі при створенні треків.

Колядувати маленький різдвяний іменинник теж любить. Минулого року вивчив традиційні пісні, тому залишилося їх пригадати, і буде справжнє свято.