Українська співачка Оля Цибульська підтримує зв'язок з Дзідзьо, який є її кумом та близьким другом. Зірка запевняє, що артист обрав шлях діяти, а не говорити.

Дивіться також Настя Каменських відреагувала на секс-скандал з Потапом: "Буде маленький спалах"

Оля Цибульська про те, куди дівся Дзідзьо

Відомий артист Дзідзьо рідко виходить на зв'язок із шанувальниками, хоч час до часу ділиться анонсами концертів чи новими піснями. Та фанів цікавить, чи не пішов він шляхом Олега Винника. Оля Цибульська запевнила, що музикант гастролює та збирає кошти для України.

Телефонував мені минулого тижня, запитував, як я маю, що в мене доброго, що нового. Все слава богу. Теж гастролює, збирає гроші, допомагає Україні і дуже чекає перемоги так само, як і я. Стільки чоловіків-триндичів в шоубізнесі… Мають бути ті, хто мовчки робить свою справу,
– вважає його кума.

Цибульська підсумувала, що важливіше не те, що людина говорить, а що вона робить.

  • Нагадаємо, нещодавно в українському шоубізі знову заговорили про Олега Винника, який зник з мереж ще на початку вторгнення. MamaRika назвала його "зашкваром року", а Юрій Горбунов, який був другом артиста, зізнався, що не отримав навіть дзвінка від нього. Оля Полякова вважає доречним хоча б один ефір від Винника з поясненням, що з ним.
  • Але фанати Винника спростовують чутки про його бездіяльність. Після звинувачень вони опублікували грамоти та подяки для Олега від командирів ЗСУ.