Оля Полякова записала відеозвернення до тих, хто негативно відгукується про виступ її доньки. Маша на концерті виконала декілька авторських пісень. У відео, яке вона розмістила в інстаграмі, в одній з композицій чути нецензурну лексику.

До теми Донька Олі Полякової відіграла перший сольний концерт: лайлива пісня та реакція зіркової матусі

Емоційна реакція Олі Полякової

Знаменитість заступилася за доньку. Вона зазначила, що не підтримує використання лайливих слів у піснях, проте сучасна молодь здебільшого слухає треки, де переважають саме мати.

Розумію, що багатьох обурили мати. Не можу сказати, що підтримую їх використання у піснях. Але якби ви поцікавилися музикою, яку слухають ваші діти, то дуже здивувалися б. Те, що пише Маша – просто казочки для діток у порівнянні з тим, що сьогодні слухає молодь,
– наголосила Полякова.

Оля додала: "Маша розвивається в такому напрямку, це її право. Я можу навіть не бути на її боці, але завжди підтримуватиму її. Чого і вам бажаю у відношенні до ваших дітей. Вона ще покаже вам, повірте".

У коментарях підписники здебільшого підтримують Полякову й зауважують, що це гідна відповідь мами.

  • "Не чула, що виконувала Маша, але вважаю, що це гідна відповідь мами".
  • "Молодець, достойна відповідь!"
  • "Підтримую!"
  • "Олю, правильна позиція люблячої мами!"

Та є й ті користувачі мережі, які зазначають, що варто пояснити Маші, що вживати такі слова у розмовах і піснях – некультурно.

  • "До чого тут інші діти, ми виховуємо своїх і відповідаємо за них. Чим більше буде вихованих дітей, то й суспільство їхніх ровесників буде іншим. З ким поведешся, того й наберешся".
  • "Проблема не в маті, а в подачі та виконанні, професіоналізмі. Це може обурювати".
  • "Коли моя донька в підлітковому віці почала використовувати мати, мені було дуже соромно. Я пояснила їй, що це не прикрашає людину, особливо дівчину".