У п'ятницю, 18 грудня, відбувся довгоочікуваний фінал шоу "Холостячка". Серед двох претендентів головна героїня Ксенія Мішина обрала гумориста Олександра Еллерта. Рішення зірки викликало шквал обговорення і злісних коментарів, адже серця глядачів підкорив Олексій Тригубенко. Вибір Мішиної розкритикувала і співачка Оля Полякова. В інстаграм-сторіс вона поширила відео, яким привселюдно образила "Холостячку".

Важливо Іскра виникла на початку: "Холостячка" Ксенія Мішина прокоментувала своє рішення у фіналі

Оля Полякова про вибір "Холостячки" Ксенії Мішиної

Новий формат романтичного реаліті-шоу не залишив байдужими навіть знаменитостей. Серед прихильників "Холостячки" королева українського шоу-бізу Оля Полякова. Днями зірка переглянула фінал проєкту та зізналась, що вибір Ксенії Мішиної відверто розчарував її.

Перед 2,4-мільйонною аудиторією вона заявила, що головна героїня наступає на одні й ті самі граблі та не вчиться на своїх помилках. Артистка натякнула, що замість стабільності та впевненості в завтрішньому дні з Олексієм Тригубенком Мішина обрала невизначеність та постійні вагання з Олександром Еллертом.

Ну ти, Мішина, і... Не можна так, звичайно, про людей. Нічого тебе життя не вчить. Такого пацана прої...хала. Ну, певно, подобаються тобі американські гірки. Ну що ж, катайся,
– наголосила Оля Полякова.

Нагадаємо, що на хвилю хейту, яка звалилась на Ксенію Мішину після фінального вибору, "Холостячка" відреагувала самостійно. Вона публічно заявила, що пішла за покликом серця, адже іскра між нею та Еллертом виникла ще під час першої зустрічі. На слова Олі Полякової акторка реагувати не стала, звернувшись до всієї аудиторії.