Наталія та Ольга Сумські вже давно не з'являються на публіці разом. У кулуарах подейкують, що причиною складних стосунків сестер стала конкуренція: старшу вважаю талановитою, а молодшу – лише красивою. Народна артистка України не прокоментувала ці чутки, проте зауважила, що без політики не обійшлося.

Варто знати Ольга Сумська різко відповіла на критику щодо переїзду старшої доньки в Росію

Ольга Сумська про конфлікт з сестрою Наталею

Я маю надію, що теплота колись повернеться. Можливо, темп життя, можливо, професійно, але щось якось воно так склалося. Політична тема, може, теж вплелася,
– поділилася Ольга Сумська.

Судячи з останніх заяв Наталії Сумської, ставлення до сестри вона змінила відтоді, як та почала з'являтися в серіалах, які виходять на екранах в Росії. Наприклад, драма "Кріпосна". Сама зірка запевнила, що знімається лише в українських режисерів і не знає наперед, де покажуть стрічку.

"Як ти можеш передбачити кінопроцес. Ось ти знімаєшся в українському кіно, де є український продюсер, українські актори й заїжджі-приїжджі, як кажуть, колеги з Росії. Ти можеш передбачити, що це буде в Росії?" – емоційно висловилася Ольга Сумська.

Як Ольга Сумська ставиться до сестри

Знаменитість щиро сподівається, що рано чи пізно налагодить стосунки з сестрою. Вона навіть мріє заспівати з Наталею в дуеті як бренд "Сестри Сумських" та зіграти на одній сцені.

"Я все одно її люблю. За наше дитинство й те, як все це народилося в родині. Я з великою повагою ставлюся до Наталки як до найталановитішої, найпрекраснішої актриси в Україні. Її досвід – це завжди авторитет для мене. Теплота завжди бринить у моєму серці", – зізналася актриса.

Ольга Сумська з сестрою Наталею
Ольга Сумська з сестрою Наталею / Фото з відкритих джерел