Разом з Олесею Жураківською в підвалі жили 2 дитини, один чоловік та 6 жінок, двоє з яких були в літньому віці. Зірка зізнається, що вона завжди спала одягнена та взута, щоб бути готовою пв будь-який момент бігти та рятувати когось.

Цікаво Акторка Олеся Жураківська зізналася, з ким з російських колег спілкується

Вона пригадує, що найжахливіше в цей період було скласти план, кого вона насамперед буде виносити, якщо складеться така ситуація.

Навколо мене рідні люди, і я думала, як я буду діяти. Ясно, що в першу чергу це були дітки. Це найжахливіше з того, що я переживала, бо зрозуміти, кого я буду тягти першим, я не могла,
– каже Жураківська.

Актриса додає, що на дворі весь час стояло її авто, яке вона кожного дня перевіряла. Було й таке, що вона заряджала акумулятор під обстрілами.

Як Олеся розважала дітей у підвалі:

  • читала казки,
  • проводила в ігровій формі "школу молодого бійця" – вчила, як падати, як перевʼязувати рани.

"Найстрашніше – це реакція дітей, коли вони не можуть контролювати страх і кричать, і плачуть. Я казала, що це наші. В якийсь момент я зрозуміла, які звуки були від наших, а тоді були зовсім не наші", – розповіла Жураківська.

Дивіться інтерв'ю з Олесею Жураківською: відео

До слова, українські зірки пригадали, як зустріли ранок 24 лютого, який тягнеться уже 365 днів. У соцмережах артисти відверто поділилися фото та розповіли особисті історії про те, як прожили той моторошний ранок рік тому.