На другий день робочої поїздки до США перша леді зустрілась з гендиректором ВООЗ Тедросом Адханомом Гебреєсусом. На знімках, що зробили під час зустрічі, видно, що Олена Зеленська могла пошкодити чи травмувати палець.

До теми Більше з вищою освітою, але менше заробляють: Зеленська розповіла про нижчі зарплати жінок в ООН

Олена Зеленська могла травмувати палець

На середньому пальці правої руки видніється пов'язка тілесного кольору. Олена Зеленська прикрила пошкоджений палець паперами.


Олена Зеленська на зустрічі / Фото з інстаграму першої леді

Також у мережі з'явилося відео з виступу президента Володимира Зеленського на Генасамблеї ООН. Перша леді теж була у залі та підтримувала чоловіка.

Коли Олена Зеленська аплодувала, то робила це дуже обережно, щоб не зачепити забинтований палець.

Перша леді, ймовірно, травмувала палець: відео

Перша леді у США

  • У понеділок, 18 вересня, Володимир та Олена Зеленські прибули до Нью-Йорка на заходи полів 78 Генасамблеї ООН. До слова, ще тоді перша леді була без пов'язки на пальці.
  • Наступного дня Олена Зеленська зустрілася із главою Всесвітньої організації охорони здоров'я та обговорила з ним ментальне здоров'я українців. На зустріч перша леді приміряла асиметричний костюм чорного кольору від українського дизайнера Андре Тана.
  • Також перша леді взяла участь у заході "Боротьба за майбутнє, українські діти у війні". Вона звернулась безпосередньо до Генсека ООН і попросила докласти зусиль, щоб українські діти припинили страждати від дій Росії.