На шопінг Олена Зеленська та Марічка Падалко вирушили зі списком, до якого ввійшли найпоширеніші пункти продуктових кошиків українців. Вони дізнались, скільки булок, яблук, сосисок і солодкої води купують дорослі та діти. На жаль, результат невтішний.

Не пропустіть Від вечірніх суконь до кросівок у Версалі: найкращі виходи Олени Зеленської за 2021 рік

Професійна дієтологиня Наталія Самойленко наочно показала телеведучій і першій леді, які продукти й чим слід замінити.

"Наталя одразу продемонструвала нам, що можна виправити, аби зберегти здоров'я і гроші, у тому числі на зекономлених в майбутньому ліках", – поділилась Марічка Падалко.

Олена Зеленська на закупах у супермаркеті / Фото з інстаграму Марічки Падалко

Образ Олени Зеленської в супермаркеті

Для виходу за покупками перша леді обрала аж ніяк не повсякденний look. У супермаркеті вона з'явилась в ошатному костюмі карамельного кольору – спідниці за коліна та жакеті з V-подібним вирізом.

Під елегантну комбінацію Олена Зеленька одягла шоколадну водолазку в рубчик. Завершили образ чорні шкіряні ботфорти з гострим носком. Волосся дружина президента зібрала у низький пучок, а під маску нанесла легкий денний макіяж без яскравих акцентів.

Олена Зеленська з Марічкою Падалко / Фото з інстаграму телеведучої

Олена Зеленська на закупах у супермаркеті / Фото з інстаграму Марічки Падалко

Повний текст публікації Марічки Падалко:

Скільки ми купуємо булок, сосисок, яблук і солодкої води, ретельно дослідила UNICEF Ukraine за підтримки своїх швейцарських партнерів. Вони вивчили, що найчастіше у свій візок кладуть в магазині українські батьки і діти.

Чи купуємо м'ясо, чи помічаємо дешеву рибу, чи натомість рука тягнеться до "натуральної" ковбаски і чи купуємо взагалі кисломолочні продукти. "Та звісно ми купуємо йогурти", – скажете ви. "Не факт", – каже дослідження. "Ми купуємо найдешевше", – зауважать українці. "Не завжди", – порахували фахівці.

Разом з першої леді Оленою Зеленською, ініціаторкою реформи шкільного харчування, ми вирушили на закупи згідно зі списком, куди потрапили найпоширеніші пункти продуктових візків українців. І наприкінці шопінгу отримали вердикт професійного дієтолога Наталії Самойленко.

Спойлер – вердикт невтішний. Натомість Наталя одразу продемонструвала нам, що можна виправити, аби зберегти здоров'я і гроші, у тому числі на зекономлених в майбутньому ліках.