Дружина президента Олена Зеленська побувала на 77-й сесії Генеральної Асамблеї ООН у Нью-Йорку. Вона постала у новому стильному образі.

Дивіться також Не народ, а мотлох, – Осадча і Полякова гнівно висловилися про протести в росії

Образ Олени Зеленської

Перша леді одягнула широкі чорні штани та жакет з білим комірцем. Вона доповнила аутфіт білими туфлями-човниками та наколола чорно-білу брошку на костюм.

Олена Зеленська зробила лаконічну зачіску з локонами та заправленим набік волоссям. Образ завершив макіяж з акцентом на очах.

З ким зустрілась перша леді

Стильна Олена Зеленська у Нью-Йорку зустрілась з прем'єр-міністром Японії Фуміо Кішідою. Це сталося на саміті HeForShe. Там перша леді виступила від імені українців.

На саміті обговорюють актуальні питання, що стосуються рівності, але ми в Україні не маємо часу дискутувати. В умовах війни ми мусимо рішуче діяти. Тож я запитала кожного присутнього в залі − а там були представники з усього світу − про те, що хвилює наших жінок,
– поділилась Зеленська.


Олена Зеленська / Фото з інстаграму першої леді

Також дружина президента побачилась із виконавчою директоркою "ООН Жінки" Сімою Бахус, яка від початку війни підтримує Україну.

Олена Зеленська / Фото з інстаграму першої леді

"Спілкуючись із пані Бахус, укотре переконалася: роль жінок у повоєнній відбудові України буде надважливою. Навіть так: повноцінна відбудова можлива лише з урахуванням усіх жіночих потреб".

Відео із зустрічі Зеленської з Бахус: