У неділю, 6 червня, Олена Зеленська разом із Послом Королівства Швеція в Україні, шведською громадою та представниками міжнародних організацій відсвяткували Національний день Швеції.

Дивіться також Олена Зеленська зачарувала елегантністю в коричневих штанах і чорній кофті: фото

Елегантний look Олени Зеленської

Перша леді обрала для урочистого заходу елегантне вбрання. Олена постала перед публікою у темно-синьому костюмі, що складався з широких класичних штанів і подовженого піджака, що застібався на 2 ґудзики. Під піджак Зеленська одягнула білу блузку. Таке вбрання вона поєднала з білим взуттям на підборах.

Серед аксесуарів Олена доповнила look стильними сережками. Волосся вона зібрала в акуратний пучок ззаду, а на обличчі зробила легкий повсякденний макіяж у коричневих відтінках. Образ першої леді був дуже гармонійним і вишуканим.

Для перегляду всіх фото гортайте праворуч:

У дописі Олена зазначила, Україну та Швецію об'єднують не лише синьо-жовті кольори прапора та спільні події минулого, а й теплі, дружні відносини у теперішній час.

Розширюючи нашу дружбу та співпрацю, ми запустили україномовний аудіогід у Музеї Ваза в Стокгольмі. Це найбільш відвідуваний музей Швеції,
– поділилася Зеленська.

Перша леді додала, "Ваза" – єдиний у світі корабель XVII століття, який зберігся до сьогодні. Його будівництво тривало приблизно 2 роки. На той час це було одне з найбільших суден у світі.

"Зізнаюся, я ще не мала нагоди відвідати Швецію. Але дуже мрію познайомитися з країною, прогулятися вулицями Стокгольма та особисто відвідати Музей Ваза. А поки разом з усіма охочими я прослухаю екскурсію Музеєм через мобільний додаток", – наголосила Олена.