У рамках платформи "м'якої сили" Олена Зеленська вийшла на зв'язок з першою леді Ізраїлю Міхаль Герцог. Вони обговорили потенційні спільні проєкт, питання гендерної рівності та безбар'єрного простору. Безумовно, образ першої леді України не залишився поза увагою публіки.

Читайте також У вечірній червоній сукні з декольте: Меган Маркл приголомшила образом – фото з чоловіком

Образ Олени Зеленської

Для робочої онлайн-зустрічі дружина президента обрала яскравий аутфіт. Вона одягла шоколадну сорочку та жакет персикового відтінку. Ніжний верх з прямим силуетом додав її образу свіжості. Очевидно, штани були такого ж відтінку.

Олена Зеленська виглядала справді святково. Волосся вона вклала у розкішні локони й зробила макіяж з акцентом. Вона виділила очі стрілками, а губи нафарбувала ніжно-рожевою помадою. Схоже, з новоспеченою першою леді Ізраїлю в неї склалися теплі стосунки, адже усмішка не сходила з її обличчя упродовж усього відеодзвінка.

Олена Зеленська в персиковому жакеті / Фото з інстаграму першої леді України

Олена Зеленська в персиковому жакеті / Фото з інстаграму першої леді України

Попередні образи Олени Зеленської

Повний текст публікації Олени Зеленської:

Серія двосторонніх заходів з першими леді різних країн світу триває.

Мала нагоду поспілкуватися з дружиною Президента Ізраїлю Міхаль Герцог. Вона брала участь у Київському саміті перших леді та джентльменів і звернулася до учасників події у натхненному відео. Я рада, що наше спілкування триває, а платформа "м'якої сили" лише сприяє цьому.

Минуло чотири місяці відтоді, як пані Міхаль стала першою леді Ізраїлю. Я добре пам'ятаю початок свого шляху, тому поцікавилася, що вона обрала своїм напрямком діяльності. Розумію, наскільки важлива підтримка, особливо на старті, тому щиро бажаю першій леді Ізраїлю натхнення й віри у власні сили.

Під час розмови ми встигли обмінятися досвідом та обговорити такі теми: реалізація права на освіту людей з особливими потребами, питання безбар'єрного простору, питання гендерної рівності.