Олена Шоптенко давно в шоу-бізнесі, однак після першого шлюбу з Дмитром Дікусаром уникає публічних розмов і одкровень про особисте життя. Тому про сімейні стосунки танцівниці з коханим Олексієм Івановим відомо мало. Однак у мережі точилися чутки, що знаменитість не знайшла спільну мову з мамою обранця. Хореографиня дала відсіч хейтерам в програмі "Неймовірна правда про зірок" та розповіла, як ладнає зі свекрухою.

До теми Дмитро Дікусар пояснив, чому досі повінчаний з Оленою Шоптенко

Олена Шоптенко про стосунки зі свекрухою

Танцівниця зізналась, що плітки про складні стосунки зі свекрухою її відверто дивують. З мамою Олексія Світланою зірка спілкується часто. Жінка допомагає подружжю з вихованням онука Олексія, адже має професійну освіту, тому зіркова невістка їй безмежно вдячна.

Моя свекруха Світлана – професійна няня. Вона педагог найвищого рівня. І мені дуже пощастило, що вона допомагає мені з дитиною, розвиває його,
– наголосила Олена Шоптенко.

Крім того, хореографиня відверто зізналась, що не хоче показувати сина на загал, тому обличчя 2-річного первістка досі приховує на всіх спільних фото. Як з'ясувалось таке рішення учасниця шоу "Танці з зірками" прийняла спільно з чоловіком. Пара хоче вберегти малюка від зайвих очей та недоброзичливців, адже син – найцінніше, що в них є.