Днями Олексію Вертинському зробили операцію на серці, але через ускладнення йому потрібно знову лягти на операційний стіл. Сім'я актора не могла самостійно оплатити лікування, тож на сторінці театру "Актор", в якому він грає, з'явилося відеозвернення його доньки Ксенії.

Читайте також Паралізувало частину обличчя: Джастін Бібер повідомив про хворобу й показався фанам на відео

Донька Вертинського збирала йому гроші на операцію

"Моєму татові Олексію Вертинському зробили складну операцію на серці з ускладненнями. Ми потребуємо фінансової допомоги. Тому що, на жаль, наша професія зараз не на часі, і самі ми не зможемо в повному обсязі оплатити лікування та реабілітацію. Тому, будь ласка, якщо у вас є можливість – будь-які кошти, будь-яка копійка, ми будемо вам дуже вдячні", – заявила Ксенія Вертинська на камеру.

Гроші зібрали за одну ніч

З моменту публікації відео минуло всього 10 годин, а акторка вже оголосила про закриття збору. За одну ніч фани Олексія Вертинського пожертвували кошти, яких вистачить і на операцію, і на реабілітацію.

Люди, ви неймовірні. За ніч ми зібрали достатньо коштів на все необхідне. Якби могла обійняти кожного, то зробила б це. Плачу від захвату. Дякуємо дуже,
– написала Ксенія Вертинська.

Щоправда, не назвала суму, яку вдалося зібрати за ніч, але пообіцяла тримати в курсі.

У коментарях прихильники висловили сподівання, що невдовзі її батько знову сяятиме на сцені театру "Актор":

  • "Все буде добре! Ми всі з татом, обнімаємо дуже";
  • "Неймовірно гарна новина. Тримайтеся, наш неймовірний. Він дуже сильний";
  • "Здоров'я улюбленому акторові! Перемоги над усіма хворобами";
  • "Маестро! Видужуйте! Молимося, чекаємо на вас";
  • "Ксеніє, татові вітання! Нехай якнайшвидше одужує".

Олексій Вертинський

– український актор театру і кіно. Його дебют в кінематографі відбувся 1980 року у фільмі Олександра Карпова "Весільна ніч". Він зіграв у стрічках "Схід-Захід", "Божевільний день або Одруження Фігаро", "12 стільців", "Ржевський проти Наполеона", а 2015 року отримав звання народного артиста України.

Олексій Вертинський був у шлюбі чотири рази. Його остання дружина – Тетяна, а Ксенія – їхня донька.