Наразі точно не відомо, що стало причиною смерті співака. Водночас колеги Олександра зазначають, що віддати шану артисту можна буде 17 жовтня у Національній опері України.

Важливо Працював для Marvel та DC: помер видатний художник коміксів Кіт Гіффен

Пішов з життя Олександр Востряков

Цю сумну звістку повідомили 14 жовтня. Як виявилося, народний артист помер о 7 ранку.

З глибоким сумом сповіщаємо, що відійшов у вічність народний артист України, багаторічний соліст Національної опери України, професор НМАУ ім. П. І. Чайковського Олександр Востряков. Висловлюємо співчуття рідним та близьким видатного співака. Світла і вічна пам'ять,
– повідомили у фейсбуці Національної музичної академії.

Відомо, що церемонія прощання з видатним діячем Олександром Востряковим відбудеться у вівторок, 17 жовтня, об 11:00 у парадному фойє Національної опери України.

Олександр Востряков: що відомо

  • За час своєї кар'єри Олександр обіймав посаду провідного соліста у відомому Київському державному академічному театрі опери та балету імені Тараса Шевченка. Цікаво, що це тривало з 1983 до 2012 року.
  • У доробку митця – понад сорок партій, які за своєю емоційною напругою і технічною складністю є вершинами вокально-сценічного мистецтва.
  • Артист не тільки сам був майстерним співаком, але й мав здатність ділитися своїми знаннями та досвідом з іншими. Починаючи з 1990 року, Олександр Андрійович присвятив себе викладанню сольного співу в Київській консерваторії (НМАУ) імені П. Чайковського. Тож багато видатних діячів сучасного українського вокального мистецтва покладають свої успіхи на його керівництво та наставництво.