Музикант Олександр Положинський розкритикував продюсера "Голосу країни" та сам проєкт за російський контент. В 1+1 media прокоментували заяви артиста, про що повідомили 24 Канал.

Дивіться також Мав вимолювати прощення, – Положинський жорстко розкритикував продюсера "Голосу" Завадюка

Позиція "1+1" щодо заяв Положинського

Команда каналу вважає, що "Голос країни" був одним з головних популяризаторів української музики та культури. На 1+1 media заявляють, що під час усіх сезонів звучало не менш як 60% українських пісень та ще 40% іншими мовами (серед них не тільки російська, але й англійська, французька та інші).

Також організатори нагадують, що усі тріумфатори вокального шоу перемагали з українськими піснями – від Івана Ганзери з "Не плач, тато" до Марії Квітки з композицією на слова Шевченка "Реве та стогне".

Тож про переважання російських хітів на "Голосі країни" говорити просто недоречно. Починаючи із 5 сезону серед тренерів "Голосу країни" не було і не могло бути росіян. Це принципова позиція 1+1 media, адже для нас відкрита агресія Росії проти України почалась у 2014 році,
– додають у команді.

"Цю позицію ми будемо продовжувати й надалі, даючи можливість проявитись на головній сцені новим іменам в українській музиці. Так, до прикладу, цього року в тренерське крісло сів автор хіта "Стефанія" та продюсер Alyona Alyona, Kalush Orchestra та ще багатьох успішних молодих артистів Іван Клименко. Очікуємо і серед учасників 13-го сезону побачити яскраві таланти та нові імена, які будуть рухати розвиток музичної індустрії вперед", – підсумовують в 1+1 media.

  • Додамо, кастинг "Голосу країни" тривав до 15 червня. Тепер заявки учасників прослуховуватимуться музичними продюсерами. Зйомки проєкту відбуватимуться у Польщі, шоу побачать на екранах восени.
  • Також стало відомо, що вперше за всю історію проєкту "Голос країни" з’явиться саундтрек. Його продюсером став один із тренерів Іван Клименко, а до створення долучилися всі зіркові судді.