Переможець шоу "Холостячка" не зміг пройти мимо безлічі негативних коментарів, які залишили прихильники іншого фіналіста – Олексія Тригубенка. Олександр Еллерт оприлюднив на особистій інстаграм-сторінці допис, де висловив свою думку.

Це цікаво Подобаються американські гірки: Оля Полякова розкритикувала вибір "Холостячки" Ксенії Мішиної

Відповідь Олександра Еллерта хейтерам

Переможець опублікував зациклене відео, на якому робить facepalm. Через те, що Еллерт – комік та сценарист "95 Кварталу", у підписі до ролику він висловився у звичній для нього гумористичній манері.

"Після фіналу "Холостячки" в Україні залишилися без фаланги великого пальця величезна кількість людей... Стерли, при написанні істеричних промов. Ви взагалі в курсі, що злим людям Дід Мороз не тільки не приносить подарунки, а й забирає у них плазми? Мені здається, що коли людина злиться, навколо неї якась хмара злості утворюється... тому звертаюся до матусь, які пишуть з декрету... Обережніше, будь ласка, цю хмару може вдихнути ваша дитина, а другого Гітлера ми не переживемо...", – написав Олександр Еллерт.

Чоловік зазначив, що ті, хто ще бажає висловитися, можуть зробити це в коментарях під дописом. Але там здебільшого з'явились позитивні думки з підтримкою Олександра.

  • "Пише "матуся з декрету", яка з початку вболівала за тебе. Ви дуже гарна пара і чудово підходите один одному";
  • "Дружина чоловіка, мама трьох дітей, хазяйка двох котів з першої хвилини вболівала за вас";
  • "Я сама, коли бачу й читаю це, то просто нудить, а телефон літає".