За крок до фіналу реаліті-шоу "Холостячка" учасники Андрій Рибак та Олексій Тригубенко запросили Ксенію Мішину до свого дому та познайомили дівчину з батьками. Натомість обранець акторки Олександр Еллерт влаштував зустріч лише з 12-річною донькою Елею. У програмі "Зе Інтерв'юер" гуморист зізнався, що досі не представив кохану мамі.

До теми Олександр Еллерт розповів, де вперше з'явився з Ксенією на публіці

Чому Олександр Еллерт досі не познайомив Ксенію Мішину з мамою

Переможець "Холостячки" родом з міста Харцизьк, що в Донецькій області. Батьки чоловіка розлучились вже давно, а він після окупації Донбасу переїхав спочатку до Харкова, а згодом – до Києва. Проте мама коміка була категорично проти переїзду з рідного міста. Однак він не втрачає надію перевезти неньку до столиці.

"Перші два роки доходило до легких конфліктів. "Мамо, тобі там робити нічого, ти потрібна мені тут, щоб я знав, що ти десь поруч". Так, як це викликало у нас з мамою конфлікти. Я сподіваюся, що вона вже морально готова до переїзду", – поділився Олександр Еллерт.

Тому під час зйомок в шоу "Холостячка" учасник не міг привезти маму з окупованого Донбасу до Києва. Від знайомства за допомогою відеозв'язку він відмовився попри численні вмовляння знімальної групи. Гуморист досі проти першої "зустрічі" в інтернеті. Він хоче, аби як мама, так і Ксенія Мішина відчули позитивні емоції від живого знайомства.

Я не хочу знайомити жінку, яку люблю, стереотипно, як в гумористичних програмах. Коли батьки сидять в трусах, а потім раптово встають. Я хочу вживу! Я прекрасно розумію, як буде реагувати моя мама, яка вона активна людина. Я вважаю, що жива зустріч набагато крутішою буде,
– пояснив Олександр Еллерт.

Інтерв'ю Олександра Еллерта: дивіться відео онлайн