За словами Олега Винника, він не може дозволити собі речі, які для нього досі болючі.

До теми Загрожують нацбезпеці: 5 російських музикантів внесли до "чорного списку" Мінкульту

Олег Винник про виступи в Росії

З початку військової агресії на сході України та окупації Криму у 2014 році Олег Винник перестав виступати у Росії. Він зізнався, що відмовляється від подібних запрошень, навіть коли обіцяють, що все буде "інкогніто".

Мене продовжують кликати виступати в Росію. Не їжджу... Я не можу дозволити собі речі, які для мене болючі. Вони не тільки для мене болючі – вони болючі для всіх. І боліти буде довго,
– розповів Винник.

Український артист поділився, що йому навіть пропонували влаштувати тур по Росії та кілька разів запрошували виступити в Льодовому палаці у Санкт-Петербурзі, який вміщує понад 10 тисяч глядачів.

"Видзвонюють, просять, розуміють... Бувають такі моменти: дзвонять – пропонують виступити в ресторані або на заводі десь. "Ніхто не буде знімати. Все інкогніто і так далі". Про це навіть говорити несерйозно. Як можна собі уявити? Олег зараз полетів до Росії, виступив – і повернувся назад?" – зазначив Винник.

Щодо українських виконавців, які продовжують виступати у Росії, він наголосив, що це не артист обирає, чи виступати, а людина.

Що відомо про політичні вподобання Винника?

  • У вересні 2019-го року Олег Винник загримів у базу "Миротворця". Перед цим він взяв участь у відеоролику російського проєкту "Всім мир 519", організатори якого підтримали політику Кремля щодо України.
  • Згодом він заявив, що не вважає, що півострів Крим "забрали в України" і немає сенсу розмірковувати, що "Крим – наш", поки він під Росією.
  • Також він не давав відповів, чи вважає Росією агресором щодо України і попросив ставити це питання українській владі.
  • У той же час (у 2019 році) він зазначав, що не виступає в Росії і не збирається, "коли ми маємо такий біль і горе".