Як повідомили у пресслужбі Олега Собчука, саме таку ціль – стати рекордсменом – він ставив собі перед мандрівкою Україною. Його подорож розпочиналась у східному селищі Мілове та завершилась у західному Чопі. Велотур тривав 19 днів у червні 2021 року, а його протяжність сягнула 2155 кілометра. Своєю подорожжю чоловік хотів популяризувати здоровий спосіб життя серед молоді та закликав відмовитись від шкідливих звичок.

До слова 2155 кілометрів Україною: Олег Собчук повернувся із великого турне велосипедом

Я дуже радий, що цей спортивно-соціально-музичний велотур завершено такою відзнакою. Дякую всім, хто мені допомагав! Та підтримка, яка здійснювалась в кожному місті як з боку людей, для яких ми робили концерти, так і з боку військових та велоспільноти – повністю компенсувала будь-яку фізичну втому. Це наша спільна нагорода! Тому зараз так приємно отримувати її за нашу мету – довести, що здоровий спосіб життя – це реально просто, можливо, корисно і круто,
– коментував свою мандрівку Олег Собчук після її завершення.


Олег Собчук провів велотур Україною / Фото пресслужби Олега Собчука

Перший український артист-рекордсмен отримав диплом, який підтверджує факт реєстрації рекорду України та виступає свідченням загального визнання.


Олег Собчук потрапив до Книги рекордів України / Фото пресслужби Олега Собчука