В інтерв'ю 24 каналу Олег Сенцов вперше розповів, як познайомився з коханою Веронікою Вельч, з якою одружився 5 липня. Вона кандидатка політичних наук та директорка з адвокації Ridgley Walsh, і звела їх конференція з правозахисту.

Читайте наш ексклюзив повністю Ця війна почалася з Криму і Кримом закінчиться, – знакове інтерв’ю з Олегом Сенцовим

Як Олег Сенцов познайомився з дружиною

Я не дуже люблю розповідати про своє особисте життя. Але скажу, що ми познайомилися за кордоном на конференції у сфері правозахисту. Відтоді почали спілкуватися, а потім Вероніка повернулася в Україну. І так усе якось вийшло,
– розповів нам Олег Сенцов.

І одразу ж додав: "Я не дуже вмію розповідати любовні історії".

Олег Сенцов з дружиною Веронікою Вельч / Фото з фейсбуку військового і режисера

Яким було весілля Сенцова

  • На початку липня український кінорежисер повернувся з фронту на три дні, щоб одружитися з коханою Веронікою Вельч. Вони розписалися в одному з київський РАЦСів – він у військовій формі, вона у вишитій сукні.
  • Молодята відіграли скромне весілля, на яке запросили телеведучу Марічку Падалко. На святкуванні їм співали "Многая літа" та вигукували "Слава молодим". Після цього Сенцов повернувся на фронт.
  • "Олежикові три дні відпустки з фронту – неймовірна розкіш. Хотілось просто набутись разом. З люблячим серцем, як і тисячі жінок нині в Україні, благословляю чоловіка в дорогу. Наші 72 години разом наразі вичерпано, а от країну маєм боронити", – писала Вероніка Вельч у фейсбуці після весілля.