Серія благодійних концертів Оксімірона Russians Against War стартувала 15 березня в Стамбулі. Там музикант зібрав для українських біженців 30 тисяч доларів. 24 березня в Лондоні вдалося виручити ще більше. Ймовірно тому, що разом з ним на сцену вийшов лідер гурту "Аквариум" Борис Гребенщиков.

Читайте також Oxxxymiron дав перший концерт на підтримку українців: скільки коштів вдалось зібрати у Стамбулі

Оксімірон і Гребенщиков виступив у Лондоні на підтримку України

Зірка 80-х і нульових "розбавив" концертну програму піснями "Истребитель", "Псалом 151", "Фикус религиозный", "Город золотой". Натомість Земфіра підтримувала Оксімірона в залі та гримерці. Утрьох зірки зробили фото, які підписали у своїх інстаграмах"Росіяни проти війни".

Судячи з трансляції, у Лондоні реперу задонатили 53 тисячі доларів – більш як 1,5 мільйони гривень. Так, біженцям з України дістанеться вже 83 тисячі доларів.

Оксімірон з Земфірою та Борисом Гребенщиковим / Фото з інстаграму репера

Оксімірон з Земфірою та Борисом Гребенщиковим / Фото з інстаграму співачки

Що відомо про позицію Земфіри та Бориса Гребенщикова

  • У перший день війни, 24 лютого, Земфіра виступила проти війни в Україні – опублікувала картинку з написом "Ні війні", а на початку березня вилетіла з Росії з близькою подругою Ренатою Литвиновою.
  • Пізніше, 17 березня, Земфіра видалила з ютубу всі відео, окрім двох: кавера на хіт "Океану Ельзи" – "Відпусти", новий запис на пісню "Не стріляйте".
  • Натомість соліст гурту "Аквариум" Борис Гребенщиков 28 лютого сказав: "Війна між Росією та Україною – це божевілля. Люди, які розв'язали її, – ганьба Росії. Ймовірно, тому він потрапив у список "неугодних" артистів.