Співачка Оксана Муха каже, що прийшла привітати Папу Римського з нещодавнім днем народження. Вона виконала йому давню лемківську коляду "Був Святий вечір" та вручила різдвяного дідуха з українського збіжжя.

Не пропустіть Про світло, морок та загублені людські долі: вийшов трейлер історичної драми "Щедрик"

Оксана Муха зустрілася з Папою Римським

Ми подарували Папі різдвяного дідуха з солом'яними янголиками – з меседжем, що українці на своїй українській землі прагнуть вирощувати пшеницю, а для цього наша земля має бути звільнена від ворога,
– прокоментувала Оксана Муха.

За її словами, Папа Римський і сам обмовився про війну під час аудієнції, згадавши сумних українських дітей і поляків, які прихистили біженців.

"Під час аудієнції Папа Франциск згадав про українських дітей, які страждають і які перестали радіти у часі війни, бо в "їхніх очах страждання", біль, а також подякував полякам, що відкрили свої двері українцям-сусідам та прихистили їх від війни", – написала артистка.

Нагадаємо, Папа Римський нібито зі сльозами молиться за мир в Україні, закликає до "скромнішого" Різдва, щоб заощаджені гроші передати нашому народу, але водночас відзначається скандальними заявами:

  • у листопаді він назвав окупантів "великим народом" і захопився "російським гуманізмом". Ба більше, він читає Достоєвського, бо той "надихає думати про християнство";
  • у жовтні Папа Франциск просив Зеленського погодитися на переговори з Путіним. Він все ще сподівається, що "з любові до власного народу" той зупинить війну;
  • у серпні понтифік називав російську пропагандистку Дар'ю Дугіну, яку нібито вбили у Росії, "невинною жертвою". Тоді глава МЗС України Дмитро Кулеба казав, що "українське серце розривається від слів Папи".