У своєму зізнанні у фейсбуці 5 серпня Оксана Муха поділилась, що пережила непростий рік. Вона злилась на себе, що мало часу провела з сином та мало дбало про себе. Вона закрилась від усього світу та друзів, і намагалась прийняти усю ситуацію, щоб встати на шлях боротьби.

Читайте також Почала хімієтерапію, – Джейн Фонда зізналась, що хвора на рак

Готова розповісти про мій непростий рік. Мій біль. Готова, бо вважаю, що перемогла. Так гадаю, бо тепер знаю, як це – мати рак. Я пережила, мені переболіло, і тепер знаю, що перемогти – це реально, бо так має бути. Я мушу жити, бо люблю! Майже рік боролась за життя. Це був мій рак. Мій шлях,
– каже Оксана Муха.

Переможниця проєкту "Голос країни" наголошує, що вона стала сильнішою, а рак – не вирок, хоч це і є дуже жорстоко.

Зокрема вона додала, що й думки не припускала, щоб скасувати концерти, тому навіть в часі терапій, вона давала концерти у грудні 2021-го у Львові, у січні-2022 – у Вінниці, Києві та Івано-Франківську, та в лютому-2022 у Празі.

Найбільшим ударом для неї стала війна в Україні, яка забрала усі сили. Проте в час випробувань вона зустріла своє кохання – художника Миколу, який підтримував її та намалював знакову картину, коли вона боролась з хворобою.

Безвихідь. Дикий біль, бо ти далеко, бо ти не можеш допомогти так, як би хотів… Мені дуже пощастило. За рік до хвороби доля подарувала мені Миколу. Він пройшов поруч всі 24/7 випробувань. Мій Ангел-Охоронець. І ви зараз бачите ще один мій портрет авторства Niko Strus Art&Design – "Я перемогла". Такою мене бачило небагато людей. Я повертаюсь. Трохи змінилась… Потребую відкритись знову,
– підсумувала Оксана Муха.


Оксана Муха перемогла рак / Картина Niko Strus та Art&Design

Зазначимо, що у грудні 2021 року сайт 24 канал був у гостях в Оксани Мухи й не підозрював, які випробування проходить артистка. Зокрема вона розповіла про свого нового чоловіка у житті, картину якого гордо демонструвала на відеозйомці. Також на своїй руці вона мала кільце, яке також можна розгледіти на картині. На запитання, що воно означає, Оксана сказав, що "кільце ніколи не буває простим".

Інтерв'ю з Оксаною Мухою у відеоформаті 24 каналу: дивитись онлайн